top of page

05 Ara Sal

|

Fethiye

Yoga Nidra & Sound Healing

Yoga Nidra,(yogik uyku) derin bir gevşeme ve meditasyon pratiği olarak bilinir, zihinsel ve fiziksel rahatlamayı teşvik eder. Ses Meditasyonu ile birleştirildiğinde, bu uygulama ses titreşimlerinin katkısıyla daha derin bir içsel huzur ve iyileşme sağlar, zihinsel stresi azaltır.

Registration is closed
See other events
Yoga Nidra & Sound Healing
Yoga Nidra & Sound Healing

Zaman & Yer

05 Ara 2023 20:00 – 21:00

Fethiye, Tuzla, Şht. Feruz Zorlu Cd 45/B, 48300 Fethiye/Muğla, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Yoga Nidra,(yogik uyku) derin bir gevşeme ve meditasyon pratiği olarak bilinir, zihinsel ve fiziksel rahatlamayı teşvik eder. Ses Meditasyonu ile birleştirildiğinde, bu uygulama ses titreşimlerinin katkısıyla daha derin bir içsel huzur ve iyileşme sağlar, zihinsel stresi azaltatır ve duygusal dengeyi destekleyebilir. Bu kombinasyon insanların uyku kalitesini artırır, stresle başa çıkmalarına yardımcı olabilir ve genel sağlıklarını olumlu yönde etkiler. 🌸Kaslarımızda derin bir gevşeme sağlayarak, duygusal ve zihinsel gerginliği azaltır.

🌸Stres ve anksiyete gibi rahatsızlıklara iyi geldiği gözlemlenmiştir. 🌸Kısa sürede enerji depolanmasına yardımcı olur. Katılım 14 kişi ile sınırlı olup rezervasyon gerektirir. Ücret: 250 tl

Share This Event

bottom of page